fbpx

Mindfulness drogą do wellbeingu pracownika

0 Comments

W dzisiejszym zabieganym i zmiennym świecie jesteśmy coraz bardziej narażeni na stres, obciążeni i zagubieni. Wielu z nas ma wyzwania z własnym dobrostanem i poczuciem, że dobrze nam we własnej skórze tu i teraz. Od liderów i HRowców coraz częściej wymaga się nie tylko sprawnego zarządzania realizacją zadań, ale także zadbania o dobre samopoczucie i zaangażowanie pracowników.

W takiej sytuacji warto wiedzieć, jak zadbać wellbeing, czyli inaczej dobrostan, nie tylko własny, ale także pracowników. Rolą HRu powinno być prowadzenie nie tylko działań interwencyjnych, ale przede wszystkim strategiczne budowanie programów wellbeingowych, które adresują kluczowe obszary wpływające na poczucie dobrostanu. Do realizacji tej ważnej strategii nie trzeba od razu wielkich działań i budżetów. Na początek można zacząć od małych kroków i budowania świadomości pracowników.

Poniżej znajdziesz fragment webinaru zatytułowanego „Mindfulness drogą do wellbeingu pracownika”, zorganizowanego przy współpracy z Alogic Szkolenia, podczas którego opowiadałam, jak poprzez praktyki mindfulness podnosić poziom wellbeingu pracowników.

Daj znać w komentarzu, jak Twoja organizacja dba o podnoszenie poziomu wellbeingu pracowników.

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.