fbpx

Mindfulness w parku – lato 2019

0 Comments

Wrocław i mindfulness to idealne połączenie! Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu i okolicach oraz interesujesz się uważnością, mam dla Ciebie idealną propozycję.

Zapraszam Cię na cotygodniowe darmowe spotkania: Mindfulness w parku, podczas których będziemy praktykować uważność.

Te spotkania będą odpowiednie dla Ciebie, jeżeli poszukujesz sposobu na radzenie sobie ze stresem, zniechęceniem, brakiem koncentracji czy po prostu potrzebujesz więcej obecności w tym, co robisz.

Aby przyjść na wspólną praktykę, nie musisz nic wiedzieć o mindfulnesie i nie musisz mieć żadnego doświadczenia w tym temacie. Ciekawość może być jedynym motywem

Praktyka będzie odpowiednia dla Ciebie zarówno, jeżeli dopiero zaczynasz, jak i wtedy, gdy masz już doświadczenie w praktyce mindfulness.

Jeżeli jednak nie chcesz się zapisywać na coś, czego nie rozumiesz, już spieszę z wyjaśnieniami. Mindfulness to szczególny rodzaj uwagi – świadomej, nieosądzającej, skoncentrowanej na obecnej chwili.
Podczas naszych spotkań będziemy trenować nasz umysł, aby potrafił taką uwagę przywoływać w sytuacjach, gdy będzie to potrzebne. Będziemy to robić poprzez medytacje i inne ćwiczenia wspierające uważność. Każde spotkanie będzie miało także temat przewodni i zawsze w kilku słowach wyjaśnię Wam jakieś zagadnienie teoretyczne.

Spotykamy się w każdą niedzielę o godzinie 15:30 w jednym z wrocławskich parków.

Pierwsze spotkanie już 12 maja 2019!
Aby dowiedzieć się więcej, zarejestruj się tutaj.

Uwaga! Wystarczy, że zarejestrujesz się jeden raz. Nie musisz zapisywać się co tydzień.

Zapisując się na listę osób zainteresowanych wydarzeniem, co tydzień otrzymasz:
– szczegóły dotyczące miejsca spotkania,
– nagrania medytacji i inne materiały edukacyjne wspierające praktykę,
– informacje o innych moich projektach, wydarzeniach i szkoleniach.

Zaproś znajomych i pomóż nam uczynić Wrocław stolicą mindfulness.

Categories: